Autorádia s USB-iPod/Android Kenwood KDC-4557U / Autohifi-Jean.cz
Autohifi Jean

Autorádia s USB-iPod/Android
Kenwood KDC-4557U

Autorádia s USB Kenwood KDC-4557U jsou vybavena; CD přehrávačem s podporou veškerých používaných formátů CD-R/RW/MP3/WMA/AAC/ID3-Tag. Vstupem USB a AUX na čelním panelu autorádia. Podporuje iPhone a Android systém - Kenwood hudební přehrávač vhodný pro telefony se systémem Android. Integrovaný zesilovač 4 x 50 W / Mosfet. 24-bit D/A převodník. Možnost napojení autorádia na originální dálkové ovládání na volantu. Odnímatelný čelní panel s nastavitelným podsvícením tlačítek ( Multicolour displej ). Supreme technologie pro ladění a přizpůsobení zvuku danému vozu. Bass-Boost funkce pro zvýraznění basů. Výstup na zesilovač s možností přímé regulace subwooferu.


Autorádio Kenwood KDC-4557U nabízí:

- výkon (Watt): 4 x 50 Wmax / Mosfet

- odporované formáty: CD-R/RW/MP3/WMA/AAC/ID3-Tag, ..

- podporuje iPhone a Android

- USB a AUX vstup na čelním panelu autorádia

- RCA výstupy na zesilovač / ovládání subwooferu

- Multicolour displej / variabilní podsvícení tlačítek

- výstup na koncernové dálkové ovládání autorádia z volantu

MONTÁŽNÍ KOMPONENTY
1DIN redukce autorádia... Anténí redukce... ISO redukce do auta... Separátory napájení anténího zesilovače...

!!! PŘI ZAKOUPENÍ AUTORÁDIA ZÍSKÁVÁTE 10% SLEVU NA REPRODUKTORY !!!

Kenwood
Vznik tohoto Japonského výrobce nejen špičkové elektroniky a audio techniky se datuje od roku 1946. Dnes již více jak 65 letá značka, sklízí celosvětové uznání a ocenění produktů, které jsou nejen na zemském povrchu, ale i ve vesmíru na mezinárdní kosmické stanici. V roce 2008 si Kenwood podmanil výrobce JVC a stal se tak jedním z největších výrobců špičkové elektroniky na světě. Multimediální technika Kenwood jako jsou autorádia, navigace a pod. je i námi preferovaná, jako nejlepší s bezkonkurenčním poměrem cena - kvalilat.

Pokud máte jakékoli otázky ohledně autorádia s USB Kenwood KDC-4557U, autorádia, subwoofer systémů, zesilovačů do auta, nebo si nejste jisti jaké kapacitory či reproduktory jsou pro Vás a Vaše auto nejvhodnější, napište nám na info@autohifi-jean.cz nebo nás telefonicky kontaktujte na 603 856 018 a mi Vám rádi poradíme.


vyprodáno
  • Kód: Autorádio Kenwood kdc-4557U
  • Výrobce: Kenwood


Střešní nosiče. Srovnání cen Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů
...................................