JL Audio CLS113RG-W7 - subwoofer do auta
Autohifi Jean

Subwoofer JL Audio CLS113RG-W7

48990 Kč

Subwoofery série W7 ztělesňují nejmodernější a unikátní technologii ve vývoji reproduktorů. Jsou zkonstruovány z jedinečných komponentů ochráněnými šesti patenty. Každý W7 subwoofer je vyvinut k reprodukci naprosto přesných basů a extrémnímu výkonu.
Na první dojem se W7 zdá pouze jako další z mnoha masivních SPL subwooferů, ale v momentě kdy začnete analyzovat technologii zjistíte, že se jedná o naprosto vyjimečný kousek. Cílem při navrhování totiž bylo vyrobit woofer ohromného výkonu, vysoké urovně kvality a přesnosti přednesu. Postavit woofer jak na tlak, tak kvalitu proto vyžadovalo vymyslet nové technologie a ne jen vycházet z již vymyšleného. Proto výrobce JL vyvinul 6 zcela ojedinělých nových patentů a vtisknul tak serii W7 její vyjímečnost.
Na cestě vývoje narazil výrobce JL Audio na mnoho překážek a slepých uliček. Mnoho pokusů a prototypů však nakonec vedlo k finální verzi W7. Vznikl tak originál od magnetu až po membránu. Každý model (od průměru 20 cm až po 34 cm) je kompletně unikátní a nesdílí žádné stejné součástky od svých „sourozenců“ jiné série. Zkrátka na tomto wooferu je každý detail originálem (a to včetně šroubů k upevnění reproduktoru). Je tak vidět, že firemní idea vyrobit něco jedinečného je splněna do posledního detailu. Všechny W7 subwoofery, vyrobené v USA, splňují standardy kvality.


Subwoofer JL Audio CLS113RG-W7 nabízí:

Výkony Wmax / Wrms: 3000 / 1500 Wrms

Průměr reproduktoru: 13" / 33 cm

Citlivost: 86,3 dB

Impedance: 3 Ohmy

Max. zdvyh membrány Xmax: 32 mm !!!

Hmotnost magnetu 23 Kg !!!

Hmotnost celeho subwooferu: 47 Kg !!!

Doporučený zesilovač: Monoblok 1000 - 2000 Wrms / 2 Ohmy

!!! PŘI ZAKOUPENÍ SUBWOOFERU ZÍSKÁVÁTE 10% SLEVU NA NÁKUP ZESILOVAČE !!!

JL Audio
Celosvětově uznávaná značka známá svými naprosto vyjímečnými produkty v oblasti hifi techniky. Většina zasilovačů JL Audio je navržena a vyrobena v USA s maximální precizností a smyslem pro detail. Pro zesilovače JL Audio je typické obrovské množství vlastních patentů a technologií, které nenajdete u jiných výrobků

Pokud máte jakékoli otázky ohledně subwooferu JL audio CLS113RG-W7, autorádia, subwooferu, zesilovače do auta, nebo si nejste jisti jaké kapacitory či reproduktory jsou pro Vás a Vaše auto nejvhodnější, napište nám na info@autohifi-jean.cz nebo nás telefonicky kontaktujte na 603 856 018 a mi Vám rádi poradíme.


vyprodáno
  • Kód: JL audio cls113rg-w7
  • Výrobce: JL Audio


Srovnání cen Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů   Autohifi-JEAN.cz na Firmy.cz
...................................